Forum Templariuszy Drakona


#1 2008-08-11 18:16:49

Vyrondaime

Smoczy Mędrzec Północy [ Prawa ręka ]

status 5974289
4361451
Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 21
Punktów :   
ID: 1117
Jak lubisz władze 1-10: 11 XD

Miecz

Nowy konkurs! (właściwie pierwszy) Widać było, jak pisać potraficie pisać, teraz konkurs opisowy...  Opis miecza... może to być opis miecza jako narzędzia, albo konkretnego jednego jako jego historia

Pierwsze miejsce: 300k
Drugie miejsce: 200k
Trzecie miejsce: 100k
Najdłuższy opis: 50 mithrilu (MAŁA zachęta XD)



Dnia 20.08.08 kończy się możliwość zgłaszania i odbędzie się głosowanie, nie ma arbitrów, klan wybiera zwycięzcę

1post=max 1 propozycja, ale jedna, to jedna za 2 lub więcej wykluczamy z konkursu ;/

konkurs może się zakończyć wcześniej, do 10 propozycji ;/

Powodzenia: zaczynamy ^^

Offline

 

#2 2008-08-16 10:52:41

Khorinius

Rekrut Drakona

Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: Miecz

miecz został wykuty przez gnomy w Górach Kazad. Z gór trafił do pewno kupca o imieniu Halem, Halem sprzedał go rycerzowi który dał za niego 1000 sztuk złota. rycerz walczył nim mężnie, aż poległ pod Uler. miecz znalazł pewien szlachcic który bardzo dobrze potrafił władać mieczem, w końcu szlachcic umarł a o mieczu zapomniano.


http://images39.fotosik.pl/9/2c96aa7822842b11m.jpg

Offline

 

#3 2008-08-16 12:29:21

Aragicht

Wysłannik Drakona

1640725
Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 34
Punktów :   
ID: 634
Jak lubisz władze 1-10: 0 żart ! 12

Re: Miecz

Historia miecza Wojownika Labuzara "łaski Drakona"
Kowal zwany niebiańską ręką o imieniu Shothgar miał zamiar wykuć oręż swego życia miecz laski bogów ... Miecz za którego siła stała by łaska magów i wojowników nieśmiertelnych . Kul go dniami i nocami ból i oparzenia były tylko błahostka z chwała o jakiej myślał po ukończeniu swego dzieła .  Po 28 dniach i 28 nocach zakończył oręż . Wystawił go na rynku i czekał na oferty . Podszedł do niego pewien wojownik i zapytał .
- Kowalu ? Jak zwie sie ten miecz ?
- Eyyy ... To . To mie... mie... miecz
Kowal nie wiedział co powiedzieć wtem zobaczy wojowników którzy idąc przed siebie w lewej ręce trzymali tarcze z wizerunkiem smoka i napisem "Ku Chwale Drakona" .
Zdenerwowany wojownik wyciągnął miecz i przystawił go kupcowi do gardła .

- Mów ! Bo Cię zabije !
- To miecz łaski Drakona mój panie .
- Ahhh Tak ? Biorę !

Wojownik schował miecz do pochwy . I wręczył kupcowi mieszek ze zlotem .
Następnego dnia kupiec i kowal Shothgar postanowił dowiedzieć sie coś o "Drakonie" . Był to smok północy ... Srebrny niczym blask jeziora o poranku . Postanowił czcić go i prosić o wstawiennictwo . Kilka dni później dołączył do Templariuszy Drakona . Bractwa potężnego i nieustraszonego Czczącego Smoka Północy . Lecz pechem Shothgar niedługo po dołączeniu do klanu zginął od ciosu nożem w brzuch zadanego przez jego własna żonę . Wracając do historii miecza , Wojownik który go kupił był już członkiem bractwa . Kupując go oddal oręż Wysłannikowi Drakona Niejakiemu Aragichtowi . Miecz do teraz znajduje sie u mistrza Templariuszy trzymany w forcie z zachodniej strony .

// Sory za brak polskich znaków ale jestem we Francji i nie mam polskiej klawiatury ...
Tak serio to w Devo mam ten miecz jakby ktoś chciał prosić Drakona o Wstawiennictwo tylko napiszcie .



//ała! Vyruś+klawiatura+FireFox+kumpel_we_Francji=ból_palców
Ps. polska klawiatura? ja używam alta XD


Otoczeni i przytłoczeni ogromem ludzkości,
Ciężarem obcych i obojętnych twarzy,
Zagłuszani dudnieniem życia miliardów istnień,
Snujemy się samotni, mali, niezauważani
Wciąż popychani i nie rozumiani
Krzyczymy w samotności, płaczemy w samotności i
Umieramy w samotności .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumslodat.pun.pl www.narutomaniak.pun.pl www.technotec.pun.pl www.inf2010ukw.pun.pl www.therealbleach.pun.pl